تبلیغات
شهر گمشده - هشدار دهنده همه کاره
پنجشنبه 11 آبان 1391

هشدار دهنده همه کاره

   نوشته شده توسط: ضیاء غالبی    


 شاید شما هم از اون کاربرای اینترنتی هستین که از سرویس های مختلفی استفاده می کنین و توی خیلی از اونا عضو هستین. کنترل همه اینها سخته! برخی سرویس ها خودشون یه هشداردهنده دارن.


 

مثل Google Notifier که می تونین اونا برای ویندوز یا مک دانلود کنین و هر موقع ایمیل جدیدی در جی میل داشتین به شما اطلاع میده و دیگه نیازی نیست هر بار صفحه را چک کنین. اما اگه بخواین همه اینها را همزمان با هم داشته باشین چی؟!


 


برنامه های زیادی توسط افراد و شرکت های مختلف نوشته شدن و شاید بتونین توی اینترنت چند تا از اونها را پیدا کنین. اما ما تصمیم داریم در این برنامه به روزیه سرویس جالب همه کاره را بهتون معرفی کنیم: دیگزبی نام این برنامه جالبه که از سایتی به همین نام می تونین رایگان اون, دانلود کنین.


 

کافیه یه سری به سایت digsby.com بزنین و روی دکمه Free Download اون کلیک کنین تا داناود بشه و اون را نصب کنین. حالا بریم سراغ طرز کار با این نرم افزار مفید و کاربردی.


 

این نرم افزار کارهای مختلفی می کنه و از کوچکترین پیامی در پیغام رسان های فوری مثل MSN، Yahoo، ICQ، Google talk و Jabber گرفته تا هشدار برای ایمیل جدید و خبر در مورد به روزرسانی های شبکه های اجتماعی را در خود دارد و دیگه نیازی نیست شما کلی نرم افزار و سایت ها را هر لحظه چک کنین.


 

بعد از باز کردن نرم افزار با دادن نام و رمز عبور دیگزبی می تونین از امکانات اون استفاده کنین.


 

سپس شروع به وارد کردن نام کاربری ها و رمزها توی سایت های مختلف می کنیم. از پیغام رسان ها و سرویس دهنده های ایمیل گرفته تا شبکه های اجتماعی.


 

در هر کدوم از اونها علاوه بر Username و Password می تونین در صورتی که پسوردتون را فراموش کردین با زدن Forgot Password اون رو بدست بیارین و با زدن Advanced تنظیمات بیشتر اون سرویس دهنده مثل سرور و پورت و اینکه هر چند دقیقه اون را چک کند دیده میشه.


 

با وارد کردن تمام IDهایی که در سایت های مختلف دارین همه اونها در این نرم افزار قرار گرفته و می تونین به راحتی اونرو را تنظیم و مدیریت کنین. محیط برنامه خیلی شبیه نرم افزارهای گفتگویی هست و خودتون می تونین گزینه های مختلف را از منوهای نرم افزار جستجو کنین.

دیگه با این نرم افزار کارتون خیلی راحت میشه و نیازی به چک کردن مدام سایت هایی که عضو هستین را ندارین. امیدواریم از این نرم افزار استفاده کنین و لذت ببرین.